| lAuRitAs a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema cine imi poate da un remediu sau ma poate ajuta dimineata cand merg la scoala imi curge in ambundenta nasu poate sa fie si cald poate sa fie si frig cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna! si mama mea avea aceeasi problemabig grin insa este atata de ocupata cu serviciul incat nu a avut timp sa mearga la medic sau undeva sa se consulte asa ca a lasat sa treca de la ea, iar acum nu imi amintesc cand i-a mai curs nasulthinking pur si simplu a ingorat problema o lua ca pe o raceala adica isi stergea nasu cand era nevoie si atata tot. as zice sa incerci acelasi lucruhappy multa bafta:* ce zici fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Astea sunt consecintele unei raceli care nu a fost tratata la timpul potrivit si acum suporti cosecintele. Cred ca e vorba de o rinita alergica care in contact cu praful sau polen creiaza starea care o descrii. O vizita la medicul ORL-ist poate rezolva aceasta problema.

| KYLSTOORM a răspuns:

Pai daca iti curge nasul ia ceva de raceala. Sau poate esti alergic la ceva