| Alexa920 a întrebat:

Buna TPU., de fro 3 zile asa ma doare burta estte suportabila dar totusi, si spatele la fel astazi cand am stat la scaun la calculator nu prea puteam sa stau din cauza spatelui si de la mestruatie nu cred pentru ca din prima seara de cand ma durat eram pe stop astazi mi-a trecut dar nu mi-a trecut ce credeti ca am. straight face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JsttMimi a răspuns:

Bună!
Nu ai nimic, asta poate fi şi din cauza la menstruaţie. Durerea de spate şi de burtă nu trece aşa repede, asta depinde de organism. Multe fete au probleme din astea, ca încă să le mai doară burta şi spatele după ce le-a trecut mentruaţia! Durerile mai pot dura 2-3 zile, asta din ce ştiu de la mine happy!
Sper să te fi ajutat răspunsul meu :*! Îţi doresc o zi bună :*!

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Din cauza menstruatiei, stai linistita, si eu am aceleasi simptome dupa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele posibil te a tras curentul, roagă păe cineva să i ti facă un masaj pe spate cu o cremă să te lase durerile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cum adica "astazi mi-a trecut dar nu mi-a trecut ce credeti ca am"?
Tu crezi ca am inteles ceva de aici?
Poate o fii o dereglare hormonala.
Bea ceai de cretisoara, e bun.
Te pup!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sfatul medicului, o să fii o asistentă super.

| Aylee a răspuns:

O boala? Cancer? Voi oare va ganditi cand puneti astfel de intrebari? Se poate sa ai ori o boala, ori o dereglare hormonala. Du-te la ginecolog si vei afla, aici pe TPU nu te poate examina nimeni din fata monitorului.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Aylee):

Ce prostii vorbesti, decît să răspunzi aiurea m ai bine taci.

| Alexa920 explică (pentru Aylee):

Auzi cancer sti mai bine taceai. nu se face din asemnea chesti cancerwinking