| Shrek32154 a întrebat:

De ce ma doare spatele? O fi de la coloana? Obisnuiesc sa stau pe scaun la calculator cam 3 4 ore dar nu incontinuu mai ma duc sa mai mananc...etc Azi cand m-am dus la fotbal pe teren am simtit dintr-o data o durere din aia calda de os(nu ca lovitura] pe la mijlocul spatelui cu 2 cm langa coloana sau chiar pe ea..Antrenorul spune ca cica nu sunt incalzit dar chiar daca eram incalzit tot aia era...Ce oi avea? Deformare de coloana?sad \funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Loriiiiix3 a răspuns:

Da si eu am avut probleme.Ai scoleoza si cifoza adica probleme cu colana! trebuie neapar sa mergi la un medic. Sper ca te-am ajutat. Funda?;;] :**

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Din cauza ca stai mult timp jos si a prins obisnuinta coloana sa stea asa.