| Aluky a întrebat:

De ieri îmi curge un lichid maro din vagin.Nu miroase dar nici nu ma doare burta.Am 13 ani menstruaţia nu mi-a venit.Mă gândesc că poate e un semn.Voi ce ziceţi? Fundă :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anailyn a răspuns:

Da, este un semn, este un fel de menstruatie, insa pe la inceput, este posibil sa iti vina acum, sau poate sa mai dureze ceva timp, si eu patesc asta destul de des, dar pentru linistea ta, ia cateva absorbante la tine si poti folosi si cele de zi, pentru a nu avea surprize

| Aluky explică (pentru Anailyn):

Mulţumesc mult! :*

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ţi-a venit menstruaţia ( pentru prima dată ).

Toate cele bune.

| Iubibilăă a răspuns:

Un semn ca va urma menstruatia.
Nu te ingrijora!

| DeCeSaVaSpun a răspuns:

Ti-a venit ciclu.