| Roxana500 a întrebat:

Buna TPU de la un timp ma simt asa slabita, am stari de lesin si cand ma pun la masa nu imi scot mult in farfurie sa mananc ca vreau sa plec odata din bucatarie ca simt ca lesin uneori am stari de greata si simt ca nu mai am aer cate o data respir greu de la ce credeti ca am acestea mi-am facut in seara aceasta un calciu in apa voi ce parere avetii si da am intretinut relati sexuale fara protejare acum 1 saptamana happy dar nu cred ca daca ar fi sa fiu gravida as-i avea si cu respiratia si astea? si app daca merg undeva si sunt multi oameni simt ca pic jos nu am vlaga in mine.sunt ametita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca un consult medical se impune si asta cat mai urgent inainte de a se agrava strea ta generala.

| neutrino a răspuns:

Mergi frumusel la medic si vei afla cauzele starii tale.

| SkyPilot a răspuns:

Intr-o saptamana nu ai simptome de sarcina.
Pot sa ai un deficit de calciu sau o anemie. Uneori si o depresie se poate manifesta asa.
Mergi la medic, te va trimite la analize.
Si nu ar strica si un test de sarcina.

Răspuns utilizator avertizat
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. Fă un test de sarcină
2. Zboară la medic!

| Vvistula a răspuns:

Sa faci si un test de sarcina sa fii sigura

| emmaemilia a răspuns:

Mergi la medic
explica parintilor tai, poate te ajuta cu ceva
dar cel mai probabil este ca ti s-a schimbat echilibrul organismului, asta daca ai facut-o prima data

| Dice3 a răspuns:

Pune motorul fundului in functiune si du-te la ginecolog, esti insarcinata!