| MizukiChan a întrebat:

Bună TPU... de la un timp prietenii mei imi zic că in spate se vede ca am coasta dreapta mai mare decat cea stanga adica nu stiu cum sa spun. partea dreapta a spatelui o am mai mare decat cea stanga... este posibil sa fie de la felul in care stau pe scaun sau cum? (Stiu ca inainte nu aveam chestia asta cu spatele si nimeni nu imi zicea nimic legat de spatele meu )...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Este nevoie sa te consulte un medic ortoped.Pentru inceput mergi la medicul de familie.