| dsada a întrebat:

Hey am 12 ani si pe partea stanga cand stau pe spate sau in picioare mi se vede coasta stanga mai iesita in afara fata de dreaptacrying ce am?crying(( si imi dati va rog niste poze sa vad ce am eu? P. S nu am scolioza ca coloana mie dreapta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu cred că e ceva atât de periculos. Adică, dacă nu te doare, dacă poţi respira normal, probabil e doar o "eroare a naturii".
Dacă eşti îngrijorată ar trebui doar să mergi la medic să te consulte, în caz că ar putea fi ceva mai grav.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Te duci la un ortoped, te va consulta si vei elucida problema. Nu putem noi stii fara sa vedem.

| ellutza a răspuns:

Ai scolioza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am si eu