| Deviliz a întrebat:

De maine ma apuc de dieta si ma gandeam sa vorbesc cu cineva care tine in acelasi timp dieta...Lasa-ti id-ul sa vorbim mai multe va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Eu sunt culturist si de mai mult de un an tin un regim alimentar, spune-mi cu ce informatie iti pot fi de ajutor?