| vreausaslabessc a întrebat:

Maine ma apuc de dieta cu merebig grinMananc doar mere si apahappy
Cine vrea sa o tina cu mine sa lase id-ul si vorbim maine dimineata pe messbig grinkiss

5 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna si nu este o idee buna pentru ca nu o sa mai ai vitamine si calciu in corp si o sa lesini si o sa stai numai prin spitale anemie si tot o sa te ingrasi ai sa mananci de frica sa nu lesini cand iesi din casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

World_wow_Server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci o mare greseala sa incerci dieta pe care ti-ai propus-o, pentru ca poti in timp sa ai ulcer sau gastritasadcu stomacul nu este de gluma.Mai bine incerca sa mananci dimineata un mic dejun consistent si la pranz ciorbe... apoi dupa pranz fructe si dupa ora 6 nimicbig grinasa fac eu...in fiecare zibig grinEu ti-am zis parerea mea acum faci cum vrei uh de cuviinta daca vrei sa iei in considerare ce ti-am zis sau nubig grinpapa!:*

| sCHmeTELinG a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu ti nici un fel de dieta pentru ca o sa te imbolnavesti de stomac... poti manca ceva ce nu are calorii multe, grasime si sa nu mananci exagerat cum sunt alti de mananca pana nu mai pot, lasa stomacul putin gol...si o sa vezi ca o sa dea rezultate.EU am patit-o si la ora actuala as vrea sa pot manca si nu mai pot am avut zile in care plangeam ca nu mai pot manca nimic.Nu conteaza cum arati daca persoana care vrea sa fie cu tine te vrea si asa cum esti.

| iulyyy a răspuns:

Doar mere si apa? pfff ce greu! as incerca si eutongue