| MariaIoana15 a întrebat:

De maine o sa iau niște antibiotice date de dermatolog, doxiciclina, și am înțeles ca trebuie sa iau ceva și pentru flora intestinală. Vreau sa stiu dacă afectează cu ceva faptul ca vreau sa slăbesc, luând acele pastile pentru flora. Vreau sa încep dieta de maine și sunt foarte curioasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kanyee a răspuns:

Nu, din contra, bacteriile benefice te ajuta organismul in procesul de slabire.