| Evelină19 a întrebat:

De vreo 3 zile imi vine sa vars imediat dupa ce mananc. Sunt foarte racita si. A gadesc daca aceasta poate fii cauza. Eu am si fierea strangulata si in general sunt o persoana care varsa des iar de cate ori merg la medic imi spune ca este o intoxicatie la mancare.momentan nu pot ajunge la medic si nu stiu daca ar trebui sa ma alarmez. Help plssss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa mamanci putin si des si evita dulciurile, prajeleile, si mancatul in exces, dar mai poti beau un ceai pentru fiere cu toate ca e foarte amar.