| Emilia2499 a întrebat:

Deci am o intrebare destul de dubioasa, inainte de carantina asta si de perioada asta de stat acasă, aveam ochii verzi ca si smaraldul, recunosc, aveam o dietă destul de sanatoasa, iar acum, in tot acest timp in care am mancat numai fastfood si mancaruri bogate in grasimi, nu am mai mancat legume si fructe si am mers doar pe ciocolata si carne, iar culoarea ochilor s-a schimbat in interior si are o tenta de maro. Intr-un fel am trecut de la un verde smarald la hazel. Si nu prea ma prinde culoarea..nutriționistul mamei mele a spus ca as putea sa încerca sucuri detox si din nou o dieta bazata pe spanac. Credeti ca o sa meargă? Nu vreau sa tin dieta aceasta degeaba, astept pareri si dau si funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor si intreaba l

| sierra1 a răspuns:

"as putea sa încerca sucuri detox si din nou o dieta bazata pe spanac. Credeti ca o sa meargă?"

nu e clar, care e scopul dietei despre care vorbești?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste, sucurile detox sunt o minciuna. Stii ce sa mananci si singura fara sa dai bani pe nutritionist. Ai zis tu ca acum mananci nesanatos si inainte mancai sanatos, deci stii sa faci diferenta. Daca vrei sa fii ca inainte, mananca ca inainte, simplu.

| Alive99 a răspuns:

Normal.Culoarea ochilor tine de dieta si starea ta.
Deci fii sigur ca va functiona.