| CarameleCuLapte a întrebat:

deci matusa mea a fost internata in spital acum trei saptamani din cauza ca ii era rau,si asa mai departe,si s-a dus la spital si a internat-o,iar acolo doctorii i-au spus ca are probleme cu rinichii,mentionez ca ea are de mult timp retentie de apa in organism,asa,si dupa aproape o saptamana de internare au externat-o,si dupa externare se simtea mai bine, conducea, si doctorii i-au prescris vreo 20 de pastile pe zi,asa am inteles,iar ieri i-a fost foarte rau si avea dificultati la respiratie,si parintii mei au dus-o ieri cu masina la spital,si doctorii au spus acum ca are apa la plamani,si iau bagat tub de respiratie,dar si perfuzie din cate stiu,azi a mancat supa,si se simte mai bine fata de ieri,si din cauza retentiei de apa in organism a patit astea, credeti ca e grav? cum isi poate reveni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai fost cu ea la doctor.De ce ne mai intrebi pe noi?

Răspuns utilizator avertizat