| anonim_4396 a întrebat:

deci mi'au esit niste bubite pe picioare,care ma mananca ft mult,sant rosii si sant gen muscatura de purice,dar nu are cum sa fie,mentionez ca am mancat in exces saptamana asta,multi struguri de poama si mult ficat de pui,bubitele sant numai pe picioare, mai sus nu laughing please help mee! p.s.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mona a răspuns:

Daca sunt muscaturi,, in linie,, alea sunt muscaturi de purice, posibil sa fie si o alergie dar nu prea cred pentru ca atunci trebuia sa ai peste tot corpul bubite