| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu exista zii in care sa nu stranut de 10 ori pe ora in special dimineata, in fiecare zi stranut si am nasul infundat.Nu a existat zi sa nu am nasul infundat si sa nu fiu racit, timp de 2 ani ma zbat cu problema asta.Ce poate sa fie si ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Hm, dar eu ma gandesc si la vreo eventuala alergie. La alergolog ai fost?

| Vlach a răspuns:

Du-te la medic, cel mai probabil ai sistemul imunitar scazut si la cel mai mic microb contactat incepe cate o raceala, du-te la doctor urgent, poate sa fie ceva si mai grav

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Ai fost la un medic specialist? El poate sa te consulte m-ai bine decat noi, poate ai o gripa, aprindere la plamani, probleme care aduc tot odata stranutul. Sfatul meu e sa mergi la un doctor nu ne putem da seama, in cel m-ai singur caz te vor consulta, analize, etc..Si se va rezorva.Insanatosire.Bafta.