| DaReZon a întrebat:

Deci sa va explic: Mereu cand merg la scoala sunt foarte ametit. Sunt de parca as fi drogat sau betiv si nu stiu in ce lume sunt. Am incercat sa dorm mai mult ca poate e din cauza oboselii dar la fel. Nu stiu ce se intampla cu mine... Oare ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ar fi bine sa faci un set de analize, poate esti anemic.

evenso
| evenso a răspuns:

Trebuie sa ai un program bine stabilit, de somn, de activitati, de recreare, invatare.
Si poate nu ar strica sa te duci la medicul tau de familie sa te consulta si el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar as bea ceva in locul tau, macar sa ai motiv. fa-ti un set de analize, nu mai pune faianta in baie si poate va fi mai ok.

| CryChristiAN a răspuns:

Sindromul vertiginos sau anemie.
Orice poate sa fie.Manaca in special fructe si legume si iesi cat mai mult afara.
Totusi, trebuie sa-ti faci analize.
Sanatate!

| EvaneSScence a răspuns:

Nu e legat de scoala nu? Ci de faptul ca te ia starea asta doar dimineata. Esti slabit, poate si surmenat. Orice ar fi nu-ti strica o cura de 10 zile de calciu cu vitamina D, sa te mai puna pe picioare( daca ai curaj fa-le injectabil si cu vitamina B, te revigoreaza foarte repede).
Orice farmacie poate sa-ti dea combinatia asta de glutamolactat de calciu si magneziu si B-urile.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Exact asa ma simteam si eu dimineata cand veneam la scl si era din cauza ca nu dormeam destul de mult. EX:veneam la 8 la scl si mai dormeam cat puteam primele 2 ore dupa imi reveneam la energia de "odinioara".

| GangstaGlock a răspuns:

Incearca sa iei ceva vitamine, sau ceva pentru somn, sau bei un 3in1 ceva dimineata.