| junkistul a întrebat:

Buna TPU din greseala am baut niste cafea intr-o cana care era perlan ce se intampla acum?
sunt speriat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine să bei o cană cu lapte dulce cald în care ai pus 2-4 lingurițe de ulei, este un antidot, preventiv sau faci o apă albuminată.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Stai liniştit, nu e chiar atât de grav. Bea multe lichide iar în caz că îţi va fi rău consultă un specialist.
Pe viitor fii mult mai atent.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu-ti face probleme, nu se intampla nimic, mergi la medic daca te ingrijoreza.
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Buna.
Nu o sa tii se intample nimic grav, numai ca o sa faci spume la gure, pentru asta bea multe lichide, daca T-ii se face rau du-te la doctor.
Pa, pa!

| InnocentSίn a răspuns:

Vei muri! :o Glumesc, stai linistit. Poti bea putin lapte sau ceai pentru ca ajuta la organism.winking Altadata fi mai atent. Daca cumva te simti rau consulta un doctor.
Bafta! kiss