| valThina a întrebat:

Am o catelusa de 3 luni jumatate.de la un timp am observat ca bea cafea (daca las eu o cana de cafea nesupravecheata gagesc ori cana de cafea jumate, ori daca era jumate mai gasesc putin pe fund). ce se poate intampla daca a baut cafea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cateaua mea bea cafea. Nu te ingrijora, nu se intampla nimic.

6 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Nu stiu sigur ce se poate intampla, dar in mod cert, bine nu-i face, asa ca nu mai lasa cana de cafea intr-un loc unde ea poate ajunge! Daca apar probleme, mergi de urgenta cu ea la vet!
Catelusa unor cunostinte manca de toate: inghetata, ciocolata, orice mancare gatita, bea sucuri *evident, cand prindea momentul si era nesupravegheata*. Le-am spus si lor in repetate randuri sa nu mai lase mancarea la intamplare, dar ei mai mult se amuzau de faptul ca "vai, ce dragut, cainele meu mananca inghetata!". In final, catelusa a ajuns sa nu mai manance hrana de caini, o refuza complet si in cele din urma a slabit foarte mult, veterinarul se mira ca nu poate sa-i faca injectia deoarece intra in os, nu mai avea nici piele pe ea! Din cauza asta nu e bine sa riscam sanatatea patrupezilor nostri...

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Are insomnii laughing a mea bea cola, manaca seminte, lem sparg putinb apoi si le sparge ea si mananca samburele iar coaja o scuipa :devil)si mananca si zahar, mai aveam un catel manca orice laughing

| valThina explică:

Nu fumez. da nu cred ca ar incerca sa o rontaielaughing) dar la cum e ea laughing) ar trebui sa ma astept la orice :d

| andreii2 a răspuns:

Poate nu mai doarme si face galagie noapteahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti tigarile cu tine.Sa nu care cumva sa le uiti linga cafea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cateaua mea bea cafea. Nu te ingrijora, nu se intampla nimic.