| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Dupa ce am mancat niste mici am inceput sa vomit (eu care am vomitat de 3 ori in viata) sa am diaree, sa am temperatura si frisoane si nu puteam adormi! Am fost la spital si mi-a bagat o perfuzie cu niste tratament! Acum am aflat ca aveam si o inflamatie in gat. Acum ma simt mai bine doar ca aseara am avut dureri ingrozitoare in partea dreapta si am vomitat un lichid verde, iar voma nu a trecut. Tensiunea mi-am luat-o si am avut-o buna,in schimb bataile inimi si pulsul sunt sub 60, dar in seara cand am facut febra aveam pulsul 49! Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate ai avut o criză de fiere. Pentru un timp, evită prăjelile. Bea un ceai de sunătoare. E bun și în cazul durerilor de stomac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca acei mici au fost alterati. Probabil ai facut o indigestie sau ceva la stomac in orice caz. Incearca sa tii un regim, gen, incearca sa mananci fructe, nu mai manca de la fast food mai ales acum cu problemele astea. Si cel mai important...mai du-te la doctor

| LumiBo a răspuns:

Fugi inapoi la spital. Aproape sigur ai facut alergie la tratament.
Bafta si multa sanatate :*