Stie cineva daca pot cumpara de la farmacie vreun spray anestezic sau ceva de genul asta? Daca ati sti cam pe la ce pret este ar fi perfecthappy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Exista spray de masele Lidocaina. Poate sa coste cam in jur de 20 lei. Uite aici: http://www.dsi.ro/cabinet/chirurgie/lidocaina_spray.html

Mie nu imi trebuie pentru masele, sa imi dau la durerile de maini, picioare, la lovituri mai puternice