| RoxanaGhost a întrebat:

Fetelor,stiti niste arzatoare de grasime care sunt bune? Si daca da, au dat rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Asta e excelentă, pe bune!

http://www.buzznews.ro/......a-pericei/

| Donsavas a răspuns:

Da. Sinefrina sau yohimbina. Sunt bune arzătoare de grăsime, aproape la fel de bune precum epinefrina.

| JusTPauL a răspuns:

Ce rost are sa iei arzătoare de grăsime o luna de zile. Ca dacă nu le mai iei iar ajungi sa pui grăsime pe tine. Ce ai tu nevoie e sa faci mișcare și nu spune ca nu poți face mișcare ca ești grasa. Mai poți renunță și la dulciuri sunt primul factor care te îngrașă.

| RoxanaGhost explică (pentru JusTPauL):

Nu sunt grasa si nici nu sunt o persoana sedentara.Pur si simplu as vrea sa schimb aspectul coapselor.Am incercat 8 luni prin sport si nu a mers...

| RoxanaGhost explică (pentru JusTPauL):

Gen,sunt foarte slaba in sus dar problema e de la solduri in jos.

| NLS a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Ce fel de sport?

Incearca sa fugi in fiecare zi, seara sau cand ai timp.
Incepi treptat daca nu ai mai fost obisnuita cu asta.
O cunostinta a slabit 50 kg doar mancand sanatos (renuntat la prajeli, fainoase, dulciuri, sucuri si la mezeluri, in special cele de calitate indoielnica- parizer, cremwursti, salam cu multa grasime) si alergand zilnic. Bineinteles, consuma fructe si legume in cantitate mare.
A dat jos de peste tot.

| JusTPauL a răspuns (pentru RoxanaGhost):

În sus te referi ca nu ai spate și sâni foarte mari. Mijloc mare ma gândesc ca nu vrei.
Sunt aparate la sala și dacă te ți de treabă îți poți tonifia partea de jos a corpului. Și desigur sa faci puțin spate și umeri ca să fi 90. 60.90?