| quemona a întrebat:

Help meee! cosurile pe frunte, mai ales vara! Am fost la un dermatolog si mi-a recomandat zinerit, dar nu are efecte, ba mai mult dupa ce ma dau cu zinerit mi le usuca si imi lasa semne vizibile...ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

Si eu am folosit o perioada zinerit si sa stii ca semnele care iti raman vor trece in cateva zile. Daca dermatologul ti-a recomandat acest produs, zic ca trebuie sa il asculti.

| AnabelleKr a răspuns:

L'oreal pure zone 30. E foarte bun!