| MeAlly a întrebat:

Ieri m-am operat de polipi. Mi-au facut anestezie locala cu un spray incredibil de neplacut apoi mi-au bagat un fel de cleste in gat si apoi au inceput sa scoata. Operatia a durat mai putin de 15 secunde si mi-a scos doi polipi de 2cm fiecare.De ieri ma doare ingrozitor gatul cand inghit(si e si mai rau cand stranut) dar cu putin mai tare ma doare in partea dreapta a gatului...Astept raspunsurile voastre in legatura cu problema mea. Cel mai mult as dori sa stiu daca este normal.Va multumesc anticipat si promit funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este normal, va trece incet incet. Inteleg ca ai avut o operatie incredibil de usoara, rapida si lipsita de dureri severe sau complicatii si incidente. Asta iti asigura o vindecare destul de rapida. In doua saptamani durerea va disparea practic complet, stai linistita.

1 răspuns:
| MeAlly explică:

Cred ca voiai sa spun sa stau LINISTIT nu linistita laughing oricum iti dau funda!