| RainbowDash1 a întrebat:

Bună,TPU! Mâine la ora 8 am programată operația de polipi. O voi face prin metoda clasică, cu anestezie locală. (injecție + spray)
Cine a mai trecut prin așa ceva, doare? Îmi puteți povesti ce s-a întâmplat?
Răspunsuri serioase, vă rog, dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Diabolik94 a răspuns:

Nu doare! Nu intra in panica pentru ca e una din cele mai usoare operatii.

| killer212121 a răspuns:

Eu am fost mic dar imi aduc perfect aminte.Mi-a fost facut anestezie locala si am fost constient mereu si nu am simtit absolut nimic pe parcursul operatiei si a fost foarte rapid.

| Eugen866 a răspuns:

Am facut aceasta operatie la 3 ani am fost anesteziat total si nu mai imi amintesc nimic sa fiu sincer