| Anonymus1512 a întrebat:

Bună TpU!
Ieri săream și încercam să ating tavanul( cică cresc și oricum mi ar prinde bine câțiva cm în plus). Tot săream si m-a strigat mama din bucătărie. Eu fiind la etaj am vrut să cobor pe scări și când am îndoit piciorul ca să cobor prima treaptă am simtit o durere foarte mare în laterala genunchiului din interior.

De atunci mă doare din ce in ce mai tare, mi se pare ca mi s-a umflat piciorul.

Ce aș putea să am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| elaventurero a răspuns:

Ehee câțiva centimetri chiar contează la foraj.

| Anonymus1512 explică:

Am uitat să menționez că doare și la palpare.