| KnyRPG a întrebat:

Salut De cateva zile am o durere la piciorul stang nu s-a umflat nu s-a invinetit dar cand merg sau il ating cu mana ma doare (Ce am?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CvdBobo1997 a răspuns:

Reumatismul localizare în general la nivelul încheieturilor sau în partea inferioara a mușchilor lombari, asta e doar o părere dar cel mai bine ar fi sa consulți un medic pentru un diagnostic concret.
FUNDA?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, mergi la medic, trebuie sa faci o radiografie sa vezi ce ai.