| david1892 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste batoane proteice de calitate la un pret relativ bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandru250201 a răspuns:

Iti recomand batoanele proteice de la My protein, sunt de buna calitate sau un pret destul de accesibil

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Carnat de porc de casa, afumat si uscat.
La 30-40 lei/Kg gasesti de calitate.