| cedrea923 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu care batoane proteice sunt cele mai efictiente(+pret, unde se gasesc).

1 răspuns:
| PinkPanther001 a răspuns:

Batoanele proteice nu sunt altceva decat niste suplimente alimentare care au in componenta atat minerale, vitamine, proteine, fibre, dar si grasimi.Batoanele care va pot ajuta sunt scumpe, intrucat ele sunt create special pentru a putea sa suplineasca o masa intreaga, asa ca toate elementele pe care le contin trebuie sa poata fi introduse intr-o singura tableta.
http://www.culturism-suplimente.ro/cat/27-5-1-Batoane-Proteice&Shake/