| Cristiane13 a întrebat:

Buna ...TPU imi putei spune cum sa racesc.trebuie sa ma duc la munte cu parintii mei si cu inca o familie cra are un copil pe care nu il suport si as vrea sa fiu racit si sa raman acasa ma putei ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Poate faci pneumonie si mori, sau ramai cu sistemul respirator sensibilizat pe viata. Ca viabil oricum nu esti, din moment ce vrei sa racesti, doar ca sa ai o scuza. Am avut unul in generala care a racit pentru scutire si a murit.

| HadesSs a răspuns:

Poti sa le spui ca esti cu capul poate va functiona asta

| AlessiaPatrii a răspuns (pentru HadesSs):

????

| HadesSs a răspuns (pentru AlessiaPatrii):

Pai cum sa vrei sa racesti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi afara dezbracata, noaptea, 30 de minute. Ar trebui sa fie de ajuns pentru o raceala de 2 zile. Succes!