| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Imi puteti da va rog niste exercitii eficiente pentru abdomen, solduri si picioare?
P.S: Nu scrieti pe google, iar apoi imi trimiteti link-ul, asta pot face si eu. Poate stiti niste exercitii pe care le-ati incercat voi, sau cineva si sunt eficiente. De cate ori trebuie repetate si cate minute? Multumesc! Fundaa big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Eu îţi recomand să îţi faci abonament la sală dacă vrei exerciţii care să te ajute într-adevăr.
Pa-pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Ajutatorool a răspuns:

Daca vrei iti dam de pe bing.

| Arkhasas a răspuns:

Ai omis 2 detalii foarte importante.
Exerciţii pentru ce?! Ce scop au exerciţiile? Ce aşteptări ai?
Să nu spui că pentru datul grăsimii jos, că n-ai cum să dai grăsimea jos dintr-un loc anume.

| Alinw1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iVnBWnnIN8M
Mai multe exerciţii sunt pe canalul (contul) respectiv.

| MarinaaMrnn a răspuns:

Poti face niste balansari care ajuta picioarele soldurile si fesele. si pentru abdomen, poti sta in fund si sa rici picioarele pe rand ajuta foarte mult la abdomen eu fac in fiecare zii. In legatura cu minutele si de cate ori trebuie repetate: la ridicarea pricoarelor de 10 ori cu Dreptul si de 10 ori cu stangul si tot asa timp de 20 de min, si cu balansarile faci 15 cu piciorul drept si 15 cu stangul tot asa timp de 20-25 de minutee. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy