| AndreeaShrott a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un set de exercitii pentru picioare si pentru abdomen? Ceva ce ati incercat si voi si stiti ca da rezulate.

2 răspunsuri:
| bogdanho a răspuns:

Salut. Pentru picioare e destul de greu sa faci exercitii acasa pentru ca ai aparate si greutati, dar poti sa alergi mult sau te duci la o treapta te urci cu ambele pe picioare, dar pe varfuri, si din pozitia aia iti lasi calcaiele in jos si dupa ridici faci cate 3 serii. E bine sa incepi cu mai putine ridicari. Iar pentru abdomen sunt foarte multe exercitii. Abdomene simple, abdomene cu ridicari ale genunchilui, dupa poti sa stai intins si sa ridici picioarele. Poti sa dai o cautare pe google.

| AndreeaK a răspuns:

Pentru abdomen iti recomand programul urmator:
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY
La mine a functionat.