| Bianca777 a întrebat:

Imi tot ies niste punctulete rosii pe picioare si sunt sigură că sunt petesii. Analizele imi sunt bune. De la ce ar putea fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KarimIonuț11 a răspuns:

Ai alergie

| WhiteGhost1453 a răspuns:

Consulta un doctor el îți va putea spune exact ce ai
De obicei copiilor le ies așa numitele "blânde" pe piciorușe când fac alergie la un produs alimentar