| caroline27 a întrebat:

imi tot trosnesc inceieturile si ma dor ..nu m-am lovit sau ceva..si incheieturile mele se simt foarte ciudat in comparatie cu celelalte. Ma gandesc ca poate fi ceva reumatic.Ce credeti ca ar trebui sa fac? Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RegeleIaurtului a răspuns:

Fă exerciții de încheieturi și masare, o să te doară puțin dar apoi cel mai probabil o să îți treacă (la mine merge de fiecare data) dacă nu, fă niste exerciți de gimnastică, dacă problema persistă ar fi mai bine sa mergi la medicul de familie