| ZapaciLaa a întrebat:

Buna TPU.

In 29 sept. am avut pe chilot o pata maronie. In 30 la fel. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy e secretia vaginala, apare cu catva timp inaintea menstruatiei. Nu trebuie sa te speri, poarta absorbante zilnice. Nu poti stii sigur in cat timp poate sa iti vina peste o luna sau poate chiar mainewinking

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cati ani ai? Daca nu ai inca ciclu menstrual s-ar putea sa se apropie.

| Laminin a răspuns:

Hei!
Poate fi o infectie urinara sau, probabil ciclul menstrual. Poarta in fiecare zi in protejslip pentru orice eventualitate happy
Gbu :]

| matraguna1 a răspuns:

Intreaba-l pe Justin Bieber daca tot il tii la poza de profil. binenteles, daca are habar cine esti.de parca i-ar pasa. ai ajuns la varsta maturitatii, probabil trebuie sa iti vina ciclul. nu te panica. se intampla tuturor fetelor.

| BlueDreams a răspuns:

Oare ce poate fi? Gandeste si tu putinlaughing

| Alexandra_7864 a răspuns:

Buna ana. E posibil sa-ti fi venit ciclul pentru prima data.Asa ti se pare prima data.Ca este maronie.Altceva nu poate fi. Daca totusi ai nelamuriri mai bine vorbeste cu mama ta.Nu trebuie sa fi sfioasa.Este fiinta care ti'a dat viata.tongue