| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU in cat timp v-ati vindecat de acnee daca ati avut? DAU FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am dat atentie prea mare.Asta este secretul. trece de la sine mai repede decat crezi.

| kiri11 a răspuns:

Increarca crema manuka extra cu miere manuka, este o crema buna

| iulian1302 a răspuns:

Buna. In ceea ce priveste vindecarea acneei aceasta variaza de la om la om. Pentru ca acneea sa dispara cat mai repede este nevoie sa fie respectat un anumit regim alimentar( fara prajeli multe, fara grasimi, fara chips-uri si dulciuri, fara bauturi carbogazoase, etc.). Astfel, alimentatia, este un factor foarte important in ceea ce priveste disparitia acneei. Pentru ca acneea sa se vindece mai este nevoie si de un tratament de specialitate care sa includa anumite creme, solutii, etc. Asadar nu se poate aprecia cu exactitate cand un om va scapa de acnee.

| julia5454 a răspuns:

Acneea dispare odata cu definitavrea schimbarilor de la pubertate, adica in jurul varstei de 15 16 ani