| qieiqpalz a întrebat:

Salut, eu am fost la dermatolog pentru cosuri/acnee severa din octombrie si cam de prin martie fata mea s-a cam vindecat dar in schimb mai am cicatrici care au ramas de la cosurile alea multe ..si nu prea par ca vor sa se duca la dermatolog. Nu stiu daca sa ma duc acum cu corona asta, oare in cate timp imi vor disparea cicatricile?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din pacate, cicatricile nu prea mai dispar.

| qieiqpalz explică (pentru darrio2007):

Nu cred..is foarte multe nu am vazut pe nime sa aiba atatea pe fata.

| darrio2007 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Eu cred.

| Zorn a răspuns:

Nu dispar decat cu tratamente la dermatolog si aici nu ma refer la creme, ci la interventii facute in mai multe sedinte. Si e cam exagerat spus "dispar" pentru ca cicatricile nu dispar, doar le face cat mai putin posibil vizibile.