| boxing a întrebat:

Azi dimineata m-am trezit cu pete rosii pe corp, mai putin pe picioare si fata.Ma mananca.Am avut varsat de vant cand eram mai mic. Poate sa fie o intoxicatie alimentara? Sunt destul de numeroase. Ce poate fii? Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CreierSupersonic a răspuns:

Rubeola, e epidemie happy o sa mai stai 2 saptamani in casa happyfelicitari!

| boxing explică:

P. S Nu am nici un simptom, ma simt normal.