| Mihaela6373 a întrebat:

Buna TPUlaughing. In ultimele luni mi-am dat seama ca m-am îngrășat la față și o dată cu grasimea de pe fata a apărut și acneea. Ce pot face să inlatur grasimea de pe fata? Care e motivul? Ar trebui să ma duc la un dermatolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Poate fi de ordin hormonal, de ordin de alimentatie = bagi otrava in tine =dulciuri, fast food, pizza, patiserie, mezeluri asa e ca consumi otrava?