| MyNameisEduard a întrebat:

Salut TPU! Ultimele luni n-am avut probleme dar dintr-o dată mi-au aparut coșuri și sunt cam dese,ar trebui sa astept sa treacă de la sine(sa se usuce si să cadă), sau sa ma dau cu vreo cremă? Știu ca în adolescență e normal să apară dar ma cam deranjează.
Dau fundă!

3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Sunt diverse creme si geluri de fata.
Da-mi mesaj pe privat, cu tipul de ten si iti recomand cate ceva.

| MyNameisEduard explică (pentru Latinmoon):

Poate când îmi mai apar pentru ca mi-au disparut fara sa fac nimic, mersi oricum happy

| TipulCyborg a răspuns:

Daca te deranjează rău cel mai bine te duci la dermatolog. Poți chiar sa te duci la cabinetul scolii si primești de acolo trimitere pentru un consult. Dermatologul iti poate recomanda vreo crema, mai bine decât sa te dai tu de capul tau