| Anonim_7683 a întrebat:

In ultimul timp am slabit cu citeva kg, cine stie cum sa ma ingras! as vrea sa ma ingras macar cu vreo 6 kg! cine stie metode de ingrasare rapida?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ea_6589 a răspuns:

Incerca sa iti faci un program de masa fix pe care sa-l respecti! Cele trei mese principale si gustari intre ele in cazul in care ti se face foame! De asemenea sa nu manaci repede sa mananci incet si nu pe fuga pentru ca asa stomacul tau nu are timp sa lucreze!
Sper ca am fost de folos!

| Roby1992 a răspuns:

Baga fastfood in tine si vegeteaza toata ziua la tv sau pc...

| girlove206 a răspuns:

Cum frate ai slabit ca de cand incerc si eu sa mai slabesc nu reusesc deloc bine ca la mine trebuie e ca mananc o paine la o masa si nu se pune chiar asa raw pe mine

dar pe bune chiar as vrea si eu sa stiu cum ai slabit poate ma poate ajuta si pe mine

| Ad1das a răspuns:

Nu e sanatos nici sa te ingrasi rapid dar nici sa slabesti rapid.incearca sa mananci echilibrat si sanatos si ia 3 mese pe zi la ore corecte.