| Anonim_7683 a întrebat:

In ultimul timp am slabit cu citeva kg, cine stie cum sa ma ingras! as vrea sa ma ingras macar cu vreo 6 kg! Cine stie metode de ingrasare rapida?

4 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Maninca mai mult dupa 7-8 dar cel mai bine este sa maninci ceva cu grasimi multa inainte de culcare, stiu ca poate vei adormi greu dar asa 100 % ca te vei ingrasa si inca ceva, cit mai putine exercitii fizice

| Byutza_8714 a răspuns:

Mananca mult stai in pat si nu fa nici un fel de efortlaughing baftalaughing

| Pιxxιε a răspuns:

Doamne! Ai toate sansele sa te imbolnavesti daca urmezi diata lu' googleuser.Mananca sanatos,cat sa te saturi,in special dimineata,mananca banane,fructe, legume, carne,.dar nu cu multa grasime.si recomandate vitaminewinkingSucceshappy

| cristinn_9018 a răspuns:

Mananci cat mai multe dulciuri, se rocomanda inainte de somn si cat mai putin efort.La mine a functionat si chiar am exagerat un pic.