| Autumnleaves7 a întrebat:

Metode de ingrasare rapida?

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Mananca cat mai mult de la KFC sau McDonald's, mananca shaorma, cartofi prajiti si o sa te ingrasi repede!

| PreaTareღ a răspuns:

Mananca cat mai multe fast-food, sau cel mai repede mananca un tort intreg singur.

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Mananca multe dulciuri, prajeli, fast-food, leneveste, dormi mult, mananca dupa 10, chiar si daca te trezesti in toiu' noppti.
Si daca nu merge inseamna ca ai raspdandita boala care nu te lasa sa te ingrasi mai mult de 3-4 kg happy
Bafta!

| Aiden a răspuns:

Mănânci multe alimente bogate în calorii: dulciuri, prăjeli, pizza, fast-food, patiserie, smântână, unt, pâine, paste, etc.

| oița112 a răspuns:

Fa sport, mananca multe legume si fructe, bea multa apa, mananca multt si eu eram atat de slaba acum 1 an ..toti imi ziceau ca sunt asa de slaba ca un bat...dar cu timpul m-am ingrasat... urmeaza ce ti-am scris big grin FUNDA?