| anonim_4396 a întrebat:

Salut, spuneti-mi va rog niste sfaturi de ingrasare rapida (sunt foarte slaba) as vrea sa ma ingras cu 7 kg, funda, mersii

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Eu zic sa te potolesti si sa nu bagi prostii in organism las natura in pace. Multe ar vrea sa slabeasca dar vointa este in frigider.O sa ai timp sa te ingrasi si nu o sa stii cum sa slabesti astimparate.Fa si tu un calcul al indicelui de greutate il gasesti pe net bagi inalt si greutatea si el da rezultatul nu te lua dupa prosti.O masa bogata in calorii omoara ficatul nu pune gura pe tot ce este cu chimicale ca dai de necaz Pastile sa nu pui gura pe ele nici cu forta