| AlexAg00 a întrebat:

In urma cu doua zile, m-am trezit cu o durere de spate, nu stiu din ce cauza. In prima zi, ma durea spatele, aproape ca nu ma miscam deloc. In urmatoarea zi, nu mai simteam aceeasi durere ca in zilele trecute, dar cand inghit mancare simt o durere in spate si nu stiu de ce. Oare ce am patit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Te-a tras curentul, poti lua antiiflamatoare daca doare rau

| NSSNoShitsSherlock a răspuns:

Posibil sa fie un junghi in spate, dar asta daca te doare cand respiri. Durerea junghiului nu dureaza mult. Recomandarea mea este sa stai intins pe pat. Daca nu functioneaza, cumpara un voltaren crema sau du-te la doctor.

Funda?

| Fenna a răspuns:

Mergi la doctor.Ai mers?