| LostInHell55 a întrebat:

Buna TPU-isti! AM 13 ani si am sanii mici, ce imi recomandati sa iau ca sa-mi creasca? Va rog fara comentarii sau jigniri,\.Dau fundita+cerere de prietenie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Sincer nu poti face nimic daca asa e natura lor.Singurul lucru care a, ers mereu pentru asta au fost silicoanele.Pot sa-ti spun cateva moduri naturale de marire, dar nu dau la toata lumea rezultate:
1.Alimentatie pura:exista alimente cum ar fi zaharul, carnea cu hormoni de crestere, produse de patiserie care pot determina cresterea in volum a sanilor.
2.Plante cu stimulare hormonala:uite un amestec ce are rezultate deosebite in cresterea sanilor:seminte de marar, radacina de lemn dulce, inflorescente de busuioc, seminte de anason.Plantele le macinezi impreuna pana le faci pulbere si iei o lingurita de trei ori pe zi.O ti in gura 30 de minute dupa care o inghiti cu apa.
3.Masajul sanilor.
Uite pagina de unde am luat articolul, ai mai multe detalii http://www.sepoarta.ro/......l.Bafta,si o zi buna

10 răspunsuri:
| MicutzBlondutz a răspuns:

Prietena mea(amică) are sanii mari la 13, 14 ani si am intrebat-o de ce ii are asa de mari ea mi-a spus ca a purtat sutien si i s-au marit.Deci nu stiu dar sigur o sa-ti creasca cand te vei face mai mare

| Dumnezău a răspuns:

Does bukakke rings you a bell?

suntserios
| suntserios a răspuns:

O portie de rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai esti caprioara.nu ai cum sa fii vaca.ce? caprioarele nu sant frumoase? gingase, suple, elegante? vacile, sant necesare.ele dau lapte mult.deci oricum o fi tot bine e.dar nu inteleg de ce vreti voi sa fiti altceva decat ceia ce santeti? uite mie-mi plac caprioarele.sant casatorit cu una.si apoi, cand imbatranesc, caprioarele au sani frumosi.dar celelalte, se lasa pana la brau si devin flasce si uratele.deci?

| wforweirdo a răspuns:

Uite la ce vă stă vouă gândul, la 13 ani. Abia aştept să văd ce veţi ajunge.

| NotToday a răspuns:

Rabdare

| butterflyone a răspuns:

O sa creasca, au timp mult de crescut asa ca nu`ti fa probleme!

| squar a răspuns:

Lasa natura sa-si urmeze cursul, si nu da satisfactie celor care te indruma intr-o directie sau alta, pentru ca nu intotdeauna sfaturile pot fi si utile.
Roaga-te sa fi mereu sanatoasa, sa-ti faci un rost in viata, iar restul vin de la sine.
Nu incerca sa schimbi cursul natural prin implanturi, pe care vad ca o persoana "tupeista" si fara prea mult bun simt, iti recomanda.
Cum pot exista astfel de personaje negative, care incearca sa insufle un model prost unei fete de 13 ani?

Succes in viata!

| ToOmYOfficial96 a răspuns:

Poi la varsta ta e normal sa ii ai mici Dar stai linistita iti vor mai creste cu timpul!

| DixeDidi a răspuns:

Si eu am tot 13 ani.La varsta asta conteaza ce ai in cap.Nu inteleg de ce toti se gandesc la asta! Parca cine se uita la sanii tai? Esti copil ai timp pana la 18 ani de ce iti faci probleme de acum? Bucura-te de copilarie ca o sa-ti fie dor de ea.