| BlackRaven45 a întrebat:

La mâna dreaptă mai sus de degetul mic am nişte negi (sunt mici). De mult timp îi am. Cum aş putea scăpa de ei?

Dau fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu, cand eram copil am dezinfectat cu spirt o lama noua si i-am taiat cu lama apoi am pus plasture cu rivanol.

| Melcul a răspuns:

Cel mai bine prin cauterizare.

| Catalinhhh a răspuns:

Este o solutie speciala care ti-l arde. Gasesti la farmacie sau daca mergi, la dermarolog.

| madamme a răspuns:

La farmacie exista o solutie, am un lapsus, care efectiv ii ingheata. Scapi de la prima aplicare si nu simti nicio durere. Intreaba in farmacie despre ea

| Anastasia2p a răspuns:

Stiu ca e cam ciudat, dar poti pune usturoi. Dupa cateva zile dispare.Eu am incercat.Si la mine a mers. (vezi ca usturoiul sa fie cu zeama, taie un sfert din el si prindel cu leucoplast.(fa asta cand stai in casa, nu pe stradawinking.
Fundita? :*