| deeadeea111 a întrebat:

Cum pot scapa de negi? am foarte multi pe mana stanga funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Există o soluție împotriva negilor, se numește Cryopharma. O găsești la orice farmacie. Poți afla toate detaliile de aici: http://www.efarma.ro/products.php?id=3453.
Succes.

| manuelaaa a răspuns:

Buna deea!
Eu stiu o metoda de la bunica mea,babeasca, rusinoasa, dar in 70% din cazuri functioneaza,mai bine decat orice crema.Te rog sa nu imi dai,,stupid '' la raspuns,fiindca sincer,vorbesc serios. poti macar sa incerci.
In perioada menstruatiei, iei putina si o pui exact acolo unde ai negul. Daca nu iti trece de la inceput, repetia actiunea de cateva ori(2-3 saptamani).
Sincer, merita sa incerci. Sper ca te-am ajutat.

| Kazimir a răspuns (pentru manuelaaa):

Şi porcii zboară...