| davyams a întrebat:

M-am dat astazi cu sania intr-o panta si deodata nu o mai puteam controla, iar aceasta s-a indreptat spre niste salcami. In momentul acela am decis sa ma arunc de pe sanie; iar cand m-am aruncat am picat drept in genunchi si m-a durut rau.
Inca ma mai doare putin cand intind piciorul. Dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

straight face Nu am inteles care e intrebarea, dar am sa incerc sa iti raspuns. Pune o compresa cu gheata pe genunchi si nu il forta prea tare cand vrei sa mergi.A fi bine sa stai intins in pat. Daca te doare in continuare, mergi la spital la urgente.E posibil sa ai o fisura la rotula.straight face Dar asteapta sa vezi daca iti mai trece dupa ce pui compresa.Insanatosire grabnica!:*