| iliii03 a întrebat:

Buna TPU.
M.am intors chiar acum din spital, operata de apendicita. Am slabit vreo 3 kg atat timp cat am stat cu branula. Am un fel de regim scris pentru 2 saptamani numai cu alimente mai sanatoase. Ce pot face in casa, daca nu trebuie sa ies din casa 7 zile si nu trebuie sa fac efort fizic o luna.
Cum am zis mai sus, ceva ce sa nu necesite efort fizic. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește, croșetează, odihnește-te, răspunde la întrebările de pe TPU, etc.
Sănătate.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna Iliii03 recomandarea mea in situatia ta este sa poti acumula citeva cunostinte in acest sens[sanatate] in cazul in care prezinta interes contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| Adr1aNNN7 a răspuns:

Fa bratari, citeste o carte(Harry Potter) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

poti face diverse ornamente din hartie, poti sa desenezi sau sa pictezi etc... Bafta