| cristi2018 a întrebat:

M-am trezit de dimineata cu o durere de stomac si din cauza ei respir foarte greu. Ce sftaturi imi dati sa scap de durerea de stomac? Si fara doctor de familie ca deja am fost si mi-a dat niste pastile pentru balonare. Ce-i drept, aveam balonare, dar durerea mi-a trecut vreo 2 zile, apoi ma apucat din nou. Ce alimente pot consuma sau ce sa beau? Ceaiul de musetel e bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Christinnnee123 a răspuns:

Da, ceaiul de musetel e bun. Poti bea apa cu lamiie sau poti face niste spalaturi in stomac cu apa si bicarbonat.
Funda?

1 răspuns:
| AnaMirela1234 a răspuns:

Pai, ar trebui sa bei ceaiuri multe, eventual sa stai linistit in pat.
Mai mult de atat nu stiu.